Nowości
  • HOTEL

    Od 1 czerwca otwieramy domowy hotel dla psów.

    Jednorazowo przyjmujemy maxymalnie 5 psów, zapewniając im domowe warunki oraz stałą opiekę.

    Więcje informacji w panelu HOTEL


Plany Hodowlane

Mioty » Plany Hodowlane

W 2022 roku jesienią planujemy  miot seterów irlandzkich po naszej Cori, miot urodzi się u Kasi Karwat z ktora mieszka Cori.

Mamy też nadzieję na miot seterów angielskich, od lat cenimy sobie linię angielską tej pieknej rasy i tylko takie psiaki u nas się rodza.

Jeżeli wszystkie nasze plany uda się zrealizować to pod koniec roku mamy nadzieję powitac na świecie miot seterów irlandzkich z zagranicznego krycia ;)

 

Wszystkie informacje będą pojawialy się na bieżąco na naszej stronie oraz na profilu na FB - https://www.facebook.com/ewa.wojcikmaksymiec/

 

Szczeniaki w naszej hodowli wychowują się w domu jako członkowie naszej ludzko-psiej  rodziny.  Kładziemy duży nacisk na prawidłowy dobór rodziców naszych maluszków, podstawowym kryterium w doborze przyszłych rodziców jesti ich zdrowie, doskonała psychika no i oczywiście anatomia. Nasze maluszki od pierwszych dni życia są otoczone miłością, są zadbane i pod stałą opieką weterynarza. Szczenięta z przydomkiem Lofty trafiają do kochających domow w całej Polsce, oraz wilu krajów na całym świecie. Nsze psy mieszkają m.in.w USA,  Izraelu, na Filipinach, w Brazylii, we Włoszech, Rosji Hiszpanii, Anglii, Irlandi i wielu innych krajach Europy.  Wiele z nich odnosi sukcesy na ringach wystawowych ale to co dla nas najistotniejsze to to iż są członkami cudownych seterowych rodzin.